Polecane gazetki

LPelektronik - gazetki promocyjne

Ocena sieci
3.3 (6 głosów)

Brak gazetek

Opinie o sieci LPelektronik
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Default avatar
  • Arek
  • 12/10/2016
Straszny SHIT sprzedają. Zakupiłem słuchawki Kruger Matz w sklepie w Olsztynie. Facet zapewniał, że są bardzo dobrej jakości - okazało się, że jakość odłuchu gorsza niż słuchawek noname. Chciałem zwrócić, to oczywiście do mnie z tekstem, że zwrotów nie ma jak kupiłem i mam problem to, żebym sobie poszedł nawet i do UOKIK-u jego to nie obchodzi. Mam wrażenie, że zależy im na jednorazowych klientach. Kup i więcej nie przychodź. Mógł chociaż zaproponować wymianę na inne, dopasować to co mi odpowiada, ale po co. Dlatego dziękuję takim sprzedawcom. Więcej moja noga tam nie postanie! Ja straciłem 200 zł, a oni mój szacunek do sklepu!
Najbliższe sklepy sieci LPelektronik
Nasz Serwis korzysta z plików cookies, aby ułatwić Użytkownikom przeglądanie naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli Użytkownik nie ma zablokowanej opcji zapisywania tych plików, to zgadza się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Użytkownik może samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w regulaminie.